ČáryMáryPapírCáry

ČáryMáryPapírCáry

Čarování s papírem je úplně to NEJ-TOP-SUPER, co zvládne každý a velká většina z nás to miluje.

Můžete v podstatě cokoliv, je to oblast neomezených možností.

Naše začátky byly prosté – nebylo moc peněz a tak se začínalo s málem a všechno se dělalo
po haluzi tak, aby se vlk nažral a koza zůstala celá. Možná i tak – kdo ví – vznikl nápad na výtvarnou techniku scrapbooking, která je vlastně postavená na tvorbě z odstřižků a různých kousků papíru.

Touto technikou si můžete vytvořit přáníčka k mnoha příležitostem, alba, zápisníky, diáře, zkrátka co vás napadne a co právě potřebujete pro svůj běžný režim.

Pro nás bylo vrcholem blaha, když jsme si vydělali na BigShot, kde si nařežete jakýkoli tvar,
který potřebujete. Šablony do něj jsou sice pěkné, ale terorizují váš rozpočet, nicméně bez nich
to zkrátka nejde. Ušetřit v tvorbě se ale dá a to na razítkách, které si můžete vyrobit sami a také
na papíru, který pokud má nálepku Scrapbookový, je přemrštěně drahý a pravda je, že příliš benefitů vám nepřinese. Je lepší investovat do kvalitní gelové placky, do šablon
a do vskutku dobré, akrylové barvy. Takže – ve chvíli, kdy si vyrobíte pár papírů technikou GelliPlate, můžete si být jisti, že máte skvělý základ pro tvorbu výše uvedených výrobků.

Celé můžete prokombinovat s razítkovacími barvami, nebo pauzákem s vyšší gramáží, případně razítky vlastní výroby. Takové přáníčko k Vánocům, PF k Novému roku,
nebo Diář, se vždy,
jako milý dárek hodí. A celé je to tak snadné, že to zvládne i předškolní mrně.

Takže tvořte, protože inspirace číhá za každým rohem a tvořením podpoříte fantazii svou a svých dětí. Navíc máte možnost udělat radost svým blízkým. Brzy zjistíte, že krok po kroku vám budou chodit další nápady a náměty na nové designy výrobků.